7 saat önce İSTANBUL

Silivri Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu, Kurban Bayramı dolayısıyla Silivri Belediyesi Kurban Satış ve Kesim Alanı’nı ziyaret etti.

1 gün önce Genel

Maltepe Belediyesi, yaklaşan İstanbul depremi öncesinde, akademisyenleri ve alanında uzman isimleri konferansta bir araya getirdi.

1 gün önce YEREL

Beş yıllık plan çalşıtayında konuşan Esenyurt Belediye Başkanı Ahmet Özer, “Hedefimiz: Barış ve kardeşlik şehri olan, Sosyal belediyeciliğin kalbi olan, kötü imajı değişmiş, 21’inci yüzyıla yakışan huzurlu bir Esenyurt.”dedi.

1 gün önce EKONOMİ

Hazine ve Maliye Bakanlığı’nın vergi geliri beklentisiyle hazırladığı paketin detayları ortaya çıktı. AKP, bayram tatilinde dahi kendini eve kapatan halkın cebinde kalan son kuruşlara da yeni vergilerle çökme derdinde.

2 gün önce TÜRKİYE

Tarım Mitinginde konuşan CHP lideri Özgür Özel, “ Mazot yüzde 110 artmışken, gübre yüzde 135 artmışken, bütün masraflar ikiye katlamışken, buğdaya yüzde 10 zam verenlere yazıklar olsun" dedi. Özel, 2005'dten 2024'e 1 ton buğdayda 7 çeyrek altının kayıp olduğunu kaydetti.

2 gün önce POLİTİKA

İYİ Parti İstanbul Milletvekili Seyithan İzsiz partiden istifa etti.    İYİ Parti'nin vekil sayısı 35’e düştü.

3 gün önce Genel

CHP Ankara Milletvekili ve Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu üyesi Dr. Aylin Yaman, Sağlık Komisyonu toplantısında Tıp Fakültesi öğrencilerinin yaşadığı sorunları gündeme taşıdı.

3 gün önce POLİTİKA

CHP Silivri İlçe Örgütü düzenlediği bir toplantı ile seçimlerde emek veren parti üyelerine plaket verdi ve teşekkür etti.

3 gün önce Genel

Silivri Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu, Silivri’de halkın güvenine layık olmak için gece-gündüz durmadan çalışacağını ve Silivri tarihinin en çalışkan belediye başkanı olacağını söyledi.

3 gün önce TÜRKİYE

CHP Parti Meclisi Üyesi Berker Esen, Çatalca Belediye Başkanı Erhan Güzel ile birlikte Çatalca’daki bazı kurumları ziyaret ederek vatandaşları Cuma günü yapılacak Tarım Mitingi’ne davet ettiler.

Trend Haberler

İGD üyeleri yemekte buluştu
İGD üyeleri yemekte buluştu
1
Silivri’de Tarım Mitingine çağrı
Silivri’de Tarım Mitingine çağrı
2
Balcıoğlu: En çalışkan başkan olacağım
Balcıoğlu: En çalışkan başkan olacağım
3
CHP’den Trakya’da buğday mitingi
CHP’den Trakya’da buğday mitingi
4
MHP’li Aşkın: Plajı kapatmak yanlış
MHP’li Aşkın: Plajı kapatmak yanlış
5
Seyithan İzsiz İYİ Parti’den istifa etti
Seyithan İzsiz İYİ Parti’den istifa etti
6